05.24.2019

...to dobry dzień na
fitness dla umysłu...

Logowanie / rejestracja

CZEGO WAM ŻYCZYĆ...

  • Dział: Terazja


Kupiłem już wino, świece, będzie dobrze, tylko muszę trzymać się planu. Będzie dobrze, trzeba tylko wreszcie coś zmienić... byle trzymać się planu.

 Gdyby choć jakiś kaloryfer, coś większego... o jest coś. Cholerny wózek, nie dość, że mały, to jeszcze to kółko odpada, zanim się dotelepię, zamkną skup. Tak, te świece to był dobry pomysł, nastrojowo, no i bez tego kopcia z lampy. Dobrze schowałem wino? Zaraz, gdzie to ja je wcisnąłem? A dobrze, już wiem, w tej wnęce, tam nikt nie łazi, bo mokro, kałuże i szczury. Dobrze, to też się zmieni, żadnych wynalazków, a wino? dla nas dwojga zarobię, zresztą, ona też. Ciekawe jak zareaguje, pewnie nie uwierzy, teraz, jak zimno, przenosić się? No, połowa drogi, miałem fart, to nie mój rewir, ale dobry, taki na bogato, dobrze, że tamtego akurat nie było, znam go, wiedziałem kiedy przyjść, ale zawsze jest ryzyko... opłaciło się, towar trochę waży a i ten prezent, warto czasem głębiej pogrzebać, dobre oko, nie wyszedłem z wprawy, 'ten zapach cię zniewoli', pitu pitu, grunt, że będzie dobre na robale.
 Tak, zrobi się parawan, żeby tamci... dwa nakrycia, wyciągnę te wino i wtedy jej powiem. Dosyć siedzenia z tamtymi, trudno o dobrą miejscówkę, ale niech tam, wigilijny cud, dobrze, że zapuściłem się wtedy między te nowe osiedla, jak to mówią, ciasne ale własne... A jak ktoś zajmie? Nie, byłem tam wczoraj, późno, żeby nikt nie wypatrzył... Nie, nie ma co czekać, na jednym wózku wszystko się zmieści... A jak nie zechce? No a co, źle ma przy mnie? Nic jej nie brakuje, a i obronić umiem, jak wtedy, co tamtym się hurtu zachciało. No, ona nawet niczego sobie... a mi coś brakuje? Pójdzie za mną.
 Czekaj, zamknięte? Czekaj. Co jest? Czekaj. To wczoraj? przyszedł tamten z tego rewiru? Tak, wczoraj... To ona teraz z nim... Tak, to wczoraj było... Zapomniałem. Miałem tu nie wracać...
 Tak tak, kupiłem już wino, świece, będzie dobrze, tylko muszę trzymać się planu. Będzie dobrze, trzeba tylko wreszcie coś zmienić... byle trzymać się planu.

(red.)

Skomentuj

Redakcja najlepsze komentarze nagrodzi zdalnie sterowanym buziakiem (płeć żeńska), jako się rzekło, jakimś "żółwikiem" (płeć męska)