05.24.2019

...to dobry dzień na
fitness dla umysłu...

Logowanie / rejestracja

SŁAWA!!!

  • Dział: Terazja


Uuuu! tenkju! (dziękuję) Ajlowja!!! (kocham was) Uuuuu!!! Łomotajm! (jeszcze raz) Juargrejt!!! (jesteście wielcy) itp., itd.

 Tak, jesteście Wielcy! Zasługujecie na to, wielkość jest Waszym przeznaczeniem, ale też dziedzictwem, z czego szanowną lokalnośc skutecznie ogołocili jedynie słuszni historycy i ich mocodawcy. Sława to nie prosta droga, to rozbiegówka do schodów, z których łatwo się sp... więc nie zepsujmy tego i... nie przegapmy okazji.
 Nie dajcie sobie wmówić, że 'Słowianin' pochodzi od 'niewolnik'. Nie kochani - 'sława', 'słowo' etc. ... tu należy szukać etymologii, a czas ku temu najwyższy. Nie grzeb na pejsbuku dziewczynko, a Ty chłopcze nie odchodź od ekranu. Ja tu nie sprzedaję ubezpieczeń, nie mam dla Was garnków za kilka tysi. Nie po to pocę się w świetle reflektorów, żeby mnie zbyc. Taki objazd nie jest łatwy dla serca i żołądka, a gdzie się nie ruszę, jesteście Wy. Jesteście wszędzie, gdziekolwiek trafiam z tym występem... o nie nie, proszę nie regulowac odbiorników, to nie magia internetu, mówimy o realiach, o prawdziwych śladach na śniegu i na najdroższych, odśnieżanych deptakach... tam gdzie najbogatsi, sprzątacie po nich, zbieracie okruchy z ich stołów... Oni przeminą (to jednostki) - Wy nie. Wy przetrwacie w każdych warunkach, zaciśniecie zęby, zwieracze i przetrwacie... oni nie, bo im brak już tej prawdziwej witalności, jadą, trochę, na przeszłości. Przeszłości, która odchodzi, musi odejśc i zrobic miejsce nam, teraz. My nie potrzebujemy nowej przestrzeni życiowej, mamy do dyspozycji najbardziej żyzne i łakome kąski tej kuli, potrzebna nam tylko samodzielnośc, nasz, własny głos, no i współpraca z 'kumplami krwi'. Nas jest więcej, nas jest lepiej.
 Czego jeszcze? No trzeba się pozbyc kompleksów i z wyższością omijac stereotypy. Widzisz przysłowiowe już sandały i białe skarpetki na zdjęciu? oczywiście 'przyjazne' media nie napiszą, że tuż obok stał jakiś, powiedzmy, amerykan w skarpetkach w kratkę i spodniach w kolorze wyobraźni, a sprawcą był 'kolorowy inaczej' lub 'kolorowopodobny', ważne, że nasz, jak i wielu z nich, dzierżył puszkę piwa. Dosyc!
 Dosyc, nie samym gadaniem człowiek żyje. Już czas! Faraony tego świata - Wypuśccie nas!!! nie z niewoli, ze szponów.

(red.)

Skomentuj

Redakcja najlepsze komentarze nagrodzi zdalnie sterowanym buziakiem (płeć żeńska), jako się rzekło, jakimś "żółwikiem" (płeć męska)