05.24.2019

...to dobry dzień na
fitness dla umysłu...

Logowanie / rejestracja

A CO ZABIERZESZ KIEDY...


Rano. No tak, jak zwykle szybszy od budzika.

 Tak, wiem, trzeba wstawac. Nie chce się, ale się obudziło i się wie, że to już ten czas. Zaraz, coś jest inaczej, co to za szum? tego nie znam, to nie było częścią 'dnia świra'. O k*rwa, co to? Co się dzieje? Przecież ja jeszcze chciałbym...
 Nie ma to jak wolne, człowiek cały rok zapier*ala, żeby w te kilka dni to odespac. No fajnie, tylko dlaczego już nie śpię, jest jeszcze ciemno, co to za cholerny szum, może to mnie wybudziło?
 Wyjechałem, zarabiam, może i krótki kontrakt, ale przypie*dolę taką kasę, że portfel dostanie orgazmu. Dobra, czas do roboty... czekaj czekaj, co tu tak szumi? Co to ma byc w tym kraju? O k**wa, co jest?

 Drogi uczestniku, informujemy Cię, że oto nadszedł moment próby. W Twojej okolicy pojawiło się... np. tsunami, olbrzymie, niepohamowane, przerastające budynki Twojej wyobraźni. W związku z tym, mamy dla Ciebie specjalną ofertę, będziesz w stanie 'pokonac' żywioł, jeśli prawidłowo odpowiesz na przynajmniej dwa, z jednego pytania, które Ci zadamy:
1. Najsampierw-  wybierz postac, z którą identyfikujesz swe ostatnie chwile i określ stan swojego umysłu, a konkretnie, opisz emocje, bądź pierwszą myśl na zastany stan poranka. Może tak - czego Ci k**wa żal?
10. Podaj stan swojego konta, a tak poza konkurencją, to może podaj już wszelkie numery, piny i kody dostępu, a pytanie brzmi - dlaczego tak mało (byc)?
7. Po ósme i najważniejsze - jesteś w, dajmy na to, pokoju, może byc hotelowy, więc masz wszystko co 'najpotrzebniejsze'. Co zabierzesz zeń? jakie będą Twoje pierwsze czyny ku ratowaniu tego, co najważniejsze? Najważniejsze dla Ciebie, dla Twojej egzystencji, ego? Masz za sobą sporą górę, chcesz się na nią wspiąc, więc co postanowiłeś w tej pięknej, bo dramatycznej, chwili dźwigac? Co stanowi aż taką wartośc, że doszło do straty killku, nastu sekund, do obsuwy, która może zaważyc na Twoim losie? co Cię spowolniło dobry człowieku, co stanowiło moment zawahania? Paszport? Pieniądze? Talia kart, kredytowych? Papier toaletowy? Zdjęcie? czyjeś? a czyje? może Twoje? Szczoteczka do zębów? Buty? Ulubiona książka? Wykałaczka? Bluza, bo będzie zimno? a może wszystkie ubrania zbierane przez lata? Drogie były k**wa, nie zostawię ich... Laptop? Telefon, bo bez niego, to jak... różaniec, czy cóś około tego? krzyżówki, żeby się później nie nudzic? Aaa, wiem, fajki! Tak?

 Co Cię tak tu trzyma najbardziej(!) człowieku????????????????

(red.)

Skomentuj

Redakcja najlepsze komentarze nagrodzi zdalnie sterowanym buziakiem (płeć żeńska), jako się rzekło, jakimś "żółwikiem" (płeć męska)