06.16.2019

...to dobry dzień na
fitness dla umysłu...

Logowanie / rejestracja

NO I CO, KU*WA, NIE WIDZISZ TU ZDJĘCIA?!!!

#?!(;__987...=%_@_><)(..................

KU*WA!!! NO GDZIE SIĘ PCHASZ CH*JU!!!
Ja pier*olę, musisz być pierwszy prawda? Przede mną? Co, ku*wa, poród odbierasz? A może sam rodzisz ćwoku? Przyjechałeś tu z jakiegoś pierdziszewa
i rodzisz tutaj jakieś chore pomysły? Głąbie? Ja pier*olę,! To miasto schodzi na psy... i suki!... z komórkami! Co pi*do, nie widzisz kto ma pierwszeństwo? trzeba ci to, ku*wa, przez megafon zapodać? narysować? Co, we wsi była jedna droga? Nie oglądasz dzi*ko seriali i nie wiesz jak się zachować? Nie masz w firmie trenera wewnętrznego!!! JA!!! jestem twoim klientem wewnętrznym na tej je*anej uliczce, więc mnie łaskawie przepuść lach*ciągu, bo ja zawsze wyjeżdżam o tej samej porze, a ciebie tu jakoś wcześniej nie spotykałem!!! SPIE*DALAJ!! Ku*wa, co za chu*nia, najechało się akwizytorów szczęśliwości, dostali komórki i samochody, a człowiek musi to znosić. No nie, ku*wa, zielone już od przynajmniej dwóch sekund, a chuj*oza stoi. Ku*wa! co za żałosny dźwięk, słowo daję, przeboleję ten debet i zainwestuję w taką tubę, jak mają ci w ciężarówkach, wtedy gościu nauczysz się ruszać jak podrażniony w jądra byk. SŁYYYSZYYYSZ FIU*IEEE?!! No nie jesteś sam ku*asie, ja też byłem 'zapisany' na te zielone... no i ku*wa co teraz nas boli? skręcasz, nie skręcasz? No tak, kierunek włącza się dobiero na zakręcie, już wiadomo, z której wiochy jesteś... Z KAŻDEJ!!! Każde miasto na świecie składa się z przyjezdnych, wiadomo, ale mogliby jakąś weryfikację robic czy coś. Kuuu*wa! kto wam daje prawo jazdy!!! A to, ku*wa, co? Jaki objazd?!!! wczoraj tu tego nie było!!! Ki chu* to wymyślił? róbta se te roboty jak wyjadę na dwa tygodnie urlopu, a nie teraz!!! I co, mam teraz przemierzać jakiś pier*olony labirynt?!!! A co ja jestem jakiś ten... Morfeusz, ku*wa, czy cóś?! I co? Przez was skur*ysyny stary mi du*ę złoi za spóźnienie? A może mam popier*alać z motłochem jakimś metrem? JA? Zastępca zastępcy?!! Poje*ało?! Przecież ja muszę dawać przykład tym kmiotkom poniżej.,, ja pier*olę! babciu! wypie*dalaj! wyjdź se pół godziny później z tym balkonikiem... no nie, przejadę starą k... nie wyrobię... co jest, to jakaś zmowa? No tak, jeszcze ty mi się wpie*dol tym autobusem, masz pierwszeństwo, a jakże! Wieziesz nieudaczników pala*cie!... do których sam się zaliczasz, pewnie masz uprawnienia z urzędu pracy... wielka sztuka, prowadzić autobus 'w automacie'... mój wóz też jest w automacie, ale to jest bryka kmiotku, tu trzeba mieć pojęcie... sam jeszcze używam połowy przycisków... no dobra, ch*j wam wszystkim!!! Grunt, że jestem na czas.
Droga do roboty!!! Wszystko przez was!!! Spoko, odpocznę, pojadę do rodziców na wieś na dwa tygodnie, jeszcze tylko pół roku. A wam? Ch*j w drogę nieudacznicy!!!

(red.)

Skomentuj

Redakcja najlepsze komentarze nagrodzi zdalnie sterowanym buziakiem (płeć żeńska), jako się rzekło, jakimś "żółwikiem" (płeć męska)