05.24.2019

...to dobry dzień na
fitness dla umysłu...

Logowanie / rejestracja

EKSPERT RADZI

  • Dział: Terazja

A tak ogólnie to o co cho? Ktoś zapali światło?

(red.) - A tak, przepraszamy, oczywiście, tryb oszczędzania włączył nasz nadgorliwy kolega.
(exp) - Proszę wszystkich! krótko. Krótko i konkretnie. Samozatrudnienie zredukuje bezrobocie o cirkaebałt 61%. Tak. Tak to widzę i taką strategię należy obrac. Każdy, na dzień dzisiejszy, bezrobotny, przeznacza całośc środków na rozwój, na dizałalnosc. Żadnej drogi na skróty, żadnego przejadania, siedzenia w domu, wszystkie ręce... gdzieś tam, byle do roboty, żeby was przypadkiem nie wyprzedziły roboty. Ha ha ha itd.
(red.) - No tak. do roboty, ale...
(exp) - Proszę państwa, sytuacja jest dramatyczna, ale nie krytyczna, krytyczny jest co najwyżej stan waszych pomysłów, bo co... można zrobic nawet z papieru toaletowego jakieś zmyślne wkłądki do butonierki, rynek jest duży, chłonny i płaci, startapowac, dla zdolniejszych? jakiś mobilny tłumacz z marsjańskiego, tylu ich teraz tu napływa, telefonizowanie - tyle teraz tego, można zostac odbiorcą niechcianych wiadomości, znajdzie się klient? dobrze, nie? wchodzimy w muzykę e-klasyczną lub zostajemy wakacyjnym aparatem klienta, nawet takim do robienia zdjęc albo stanąc przy drodze kilometr przed 'nimi' i pokazywac gdzie 'stoją', nie wiem, ja mam dawac pomysły? trzeba po prostu ruszyc d*ą, jeśli głową nie wychodzi.
(red.) - No rzeczywiście, bank pomysłów, ale...
(exp) - Od słówka 'ale' są inni eksperci, ja się zajmuję rynkiem pracy i tak to widzę. Cały zasiłek bezrobotnego ładujemy w działalnośc, wiadomo, składki i inne takie te. On jest w tym momencie zmotywowany, bo nie przejada, musi utrzymac firmę, czysta postac kapitalnego kapitalizmu, masz bracie kasę, ale w zarządzaniu. I chlup do wody pókiś młody. Kilku się zachłyśnie czy utonie, ale taki jest biznes panowie, kto nie spróbuje ten się nie dowie. Terapia szokowa? A życie to co, letarg jakiś?
(red.) - Ale...
(exp) - Porażka - 'ale' ale', to dziennikarstwo jest? Kto was k**wa w ogóle ze mną umówił? muszę zmienic sekretarkę... wróc! oprogramowanie, bo babę już dawno wywaliłem. Dobra, spadam, mam jeszcze wykład w Biznes Center Luking Faking Sercz Rizerw and Memory of Somfing Cośtam.

(red.)

Skomentuj

Redakcja najlepsze komentarze nagrodzi zdalnie sterowanym buziakiem (płeć żeńska), jako się rzekło, jakimś "żółwikiem" (płeć męska)